Привіт,
мене звати Роман
і я розкажу вам трохи про Сороку 🙂

Soroka Cider — це невеличка експериментальна сидроварня на основі саду, що знаходиться неподалік хутора Сорочі Лози, Львівської області. Наші сидри — це данина класичним рецептам сухого сидру. Для нас найбільше задоволення — робота з унікальними сортами яблук у нашому регіоні та людьми, що їх вирощують.

Будь-яка річ має свій початок і в сидрі цим початком, безумовно, є сад.

В пошуках яблуневих садів ми об’їздили з десяток локацій в околицях Львова. В результаті наш автомобіль пережив легкий ремонт підвіски та декілька шиномонтажів.

А виявилося, що наш ідеальний сад був під самісіньким носом, по дорозі на фазенду в Сорочих Лозах. Локація не гуглилася, тож ми не мали контакту господаря. Та усі найкращі речі трапляються з нами спонтанно.

Одного вечора ми застали власника за роботами в саду. Володя доглядає сад самотужки, а збирати урожай йому допомагають діти та дружина. Каже, що сад то його найбільша любов. Навіть взимку приїжджає сюди щодня просто перейтися між рядами. Те, що мало бути швидким знайомством затягнулося на годину душевної розмови. І ми зрозуміли, що це воно — ми знайшли наш ідеальний сад 🍎